6 نرم افزار برتر طراحی گرافیکی برای مبتدیان

یک سایت بصری جذاب ، رویای هم صاحب وب سایت و هم کاربر است. وظیفه واقعی از طراحان گرافیک و وب است که این رویا را به واقعیت تبدیل کنند. این کار با بهترین نرم افزار طراحی گرافیک امکان پذیر است.

روزهایی که مردم فقط به خواندن مطالب آنلاین می پردازند گذشته است. امروزه بیش از کلمات ، سایت باید جالب به نظر برسد. با استفاده از تصاویری چشمگیر و گرفتن مطالب ، کاربر متقاعد می شود که در وب سایت بماند و از آن استفاده کند ، خصوصاً در مورد سایت های تجارت الکترونیکی. گرافیک ها نقش مهمی در ایجاد چشم انداز وب سایت شما دارند. به عنوان یک طراح گرافیک ، این قلمرو شما است. برای ایجاد یک وب سایت با چنین تصویری جذاب ، به یک ابزار نرم افزاری طراحی گرافیکی نیاز خواهید داشت که به شما کمک می کند تا تصاویر ، مدل ها و متنی را که در وب سایت نمایش داده می شود ، به شما کمک کند. اگر تازه وارد در زمینه طراحی گرافیک هستید. در اینجا ، در وبلاگ نرمافزار طراحی وب سایت TemplateToaster ، لیست 6 نرم افزار ضروری طراحی گرافیک برای مبتدیان (هم به صورت پرداخت و هم رایگان) را مشاهده کنید که ظاهر حرفه ای به گرافیک وب سایت شما ارائه می دهد.

1. PhotoShop

2. GIMP

3. Illustrator

4. Inkscape

5. CorelDraw

6. Adobe InDesign

7. Serif Drawplus

8. Xara Xtreme

9. Coral paintshop

10. Coral photoimpact

بهترین نرم افزار طراحی گرافیک برای طراحان گرافیک (نقد و بررسی)

مسیری که به ویرایش عکس منجر شد هرگز جالب نبود. گزینه های خودکار زندگی را به تصاویر شما تبدیل می کنند که کار شما را شروع می کنند ‘صحبت از شهر’ حتی اگر تازه وارد هم باشید. با استفاده از فتوشاپ می توانید چندین تصویر را به راحتی ترکیب کنید و حتی اشیاء ناخواسته را از تصویر خارج کنید. این ویژگی های اساسی مانند تصحیح پرسپکتیو ، اختلاط کانال و ابزار تمبر کلون را ارائه می دهد. فتوشاپ در ویندوز و مک اجرا می شود. Photoshop همچنین به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای طراحی گرافیک برای مبتدیان در نظر گرفته می شود زیرا دارای گزینه های ساده ای از قبیل:

پایه: بریدن ، صاف کردن ، چرخاندن و چرخیدن.
رفع خودکار: تنظیم یک لمسی.
Blemish Removal: امکان برداشتن هرگونه لکه یا خاک از تصویر.
رنگ: کنترل های اسلاید برای تقویت رنگ تصویر.
فیلتر یک لمسی: 20 اثر چشم نواز را انتخاب کنید.
Image Rendering: گزینه تصویر پانوراما.
مرزها: تماس شخصی خود را اضافه کنید.
پشتیبانی عکس RAW: پشتیبانی از فرمت RAW.
اشتراک گذاری: از طریق سایت هایی مانند Facebook ، Revel ، Twitter ، Tumblr و موارد دیگر.
مزایای بهترین نرم افزار طراحی گرافیک
ویرایش فیلم صاف است.
ابزار زراعی کاملاً مؤثر است.
عملکرد بسیار بهبود یافته است.
منفی
مجوز دائمی ندارد.
رابط در حال خرد شدن است.
برخی از ابزارها فاقد دید نوار پیشرفت هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.