5 دلیل برای خرید شیائومی Mi 10

این هفته Xiaomi مدل جدید تلفن هوشمند “Mi 10” و “Mi 10 Pro” را ارائه کرده‌است. این معرفی به دلیل coronavirus در چین در قالب آنلاین غیرمعمول قرار داشت. اما شرکت در سطح بسیار بالایی خود را برای ساخت جریان ویدئویی در سکوهای مختلف آنلاین آماده کرد.

بنابراین، بیایید در مورد مدل‌های جدید و ۵ دلیل صحبت کنیم که چرا شما باید به خرید گوشی شیائومی هوشمند خود را به نوع جدید “Mi 10” تغییر دهید.

دلیل ۱ – نمایش

این فیلم با وضوح و وضوح بالا با وضوح بالا و با وضوح بالا و با وضوح بالا، به وضوح ۸ / ۵ اینچ به نمایش در می‌آید. همانطور که می‌بینید فریم ها واقعا کوچک هستند که اثر کل صفحه نمایش کم‌تر را ایجاد می‌کند. این مدل دارای لبه‌های گرد است، اما تمام صفحات نمایش با شیشه Gorilla با دوام Corning محافظت می‌شود.

دلیل ۲ – پیکربندی بالا

این مدل با یک پردازنده هشت هسته ۸۶۵ مجهز شده‌است. این عملکرد در مقایسه با نسل قبلی تا ۲۰ درصد افزایش داشته‌است.

حافظه ۳ – حافظه به روزرسانی

این مدل از استاندارد حافظه ۵ LPDDR استفاده می‌کند که دارای تکنولوژی پیشرفته و مدرن است. Xiaomi دومین برند بعد از سامسونگ است که این تصمیم را به گوشی‌های هوشمند اجرا می‌کند. همچنین، این مدل از تکنولوژی Wi – Fi استفاده می‌کند.

دلیل دوربین Cool

این مدل دارای چهار سنسور دوربین در قسمت عقب است. قوی‌ترین سنسور ۱۰۸ عضو پارلمان است که با یک ۱۳ سنسور عضو و دو سنسور همراه با ۲ نماینده مجلس همراهی می‌شود.

به لطف الگوریتم های هوش مصنوعی، کاربر می‌تواند با آزمایش عکس اصلی اثرات متفاوتی کار کند.

یک ویژگی جالب دیگر بازشناسی متن است. گاهی اوقات وقتی شما باید یک عکس از اسناد یا صفحات کتاب بگیرید، سایه گوشی هوشمند می‌تواند عکس را خراب کند که برخی از مناطق برای خواندن قابل‌مشاهده نیستند. اما به خاطر الگوریتم های هوش مصنوعی، دیگر مشکلی وجود ندارد.

دلیل ۵ – یک باتری قدرتمند

برای حفظ سطح لازم عملکرد، مدل دارای باتری ۴۷۸۰ ۴۷۸۰ است. به لطف سیستم خنک‌کننده مدل می‌تواند به طور کامل در ۵۶ دقیقه شارژ شود. علاوه بر این، از شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کند.

تاریخ پرتاب جهانی هم اکنون نامعلوم است. خوب گوش کن.

منبع: xiaomi-mi.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.